@ FarsiLearn

راهنمای ثبت نام در دوره برای شرکت کنندگان

 

برای ثبت نام و شرکت در دوره های آموزش الکترونیکی می بایست ابتدا در پورتال عضو شوید. برای اینکار به این آدرس بروید.

در صفحه ظاهر شده اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. برای نام کاربری؛ عبارتی دلخواه و به لاتین وارد کنید. می توانید از اعداد (مثلاً شماره کارت ملی تان) هم استفاده کنید. در قسمت نام حقیقی؛ نام و نام خانوادگی تان را به فارسی وارد کنید. در قسمت پست الکترونیک؛ ایمیل تان را وارد کنید. در صورتیکه ایمیل ندارید می توانید یک ایمیل غیرواقعی بنویسید! اما یادتان باشد که اگر روزی رمزعبورتان را فراموش کنید از این ایمیل برای بازگرداندن آن استفاده می شود. رمز عبور دلخواه تان را نیز دو بار وارد نموده و دکمه عضویت در سایت را بزنید. دقت کنید که نام کاربری و پست الکترونیک نباید تکراری باشند، به عبارت دیگر نباید قبل از شما فرد دیگری آنرا ثبت کرده باشد در غیر اینصورت سیستم اخطاری را نمایش خواهد داد.

 

کادر ثبت نام

 

نکته: در قسمت نام حقیقی حتماً نام و نام خانوادگی خود را به فارسی درج نمایید. دقت کنید که این نام در صدور گواهینامه و سایر بخشهای سیستم استفاده می شود و بهمین خاطر حتماً آنرا بصورت کامل و فارسی وارد نمایید.

 

اگر همه چیز درست باشد به صفحه شخصی تان هدایت می شوید. در این صفحه ابتدا بر روی دکمه ویرایش اطلاعات ( ) کلیک کرده و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید.

 

ویرایش اطلاعات شخصی

 

پس از آن و در صفحه شخصی بر روی آیکون لیست دوره ها کلیک کنید. لیستی از دوره های موجود نمایش داده می شود. با کلیک بر روی عنوان دوره و نیز مدرس آن می توانید به اطلاعات بیشتری دست یابید. بر روی دکمه درخواست ثبت نام در دوره کلیک نموده و آنرا تایید نهایی کنید.

 

درخواست ثبت نام در دوره

 

نکته: البته وقتی به صفحه شخصی تان وارد شده باشید (لاگین کرده باشید) در صفحه مربوط به لیست دوره های تخصصی وقتی بر روی یک دوره کلیک کنید، تا مشخصاتش را ببینید، دکمه ثبت نام در گوشه بالا سمت چپ فعال می شود و از آن طریق هم می توانید در دوره موردنظرتان ثبت نام کنید.

 

اگر دارای کدتخفیف (کوپن تخفیف) هستید شماره آنرا در بخش مربوطه وارد کنید. درخواست شما برای مدیر سایت ارسال می گردد تا پس از بررسی، تایید شود. لیستی از دوره های شما که تایید شده و یا منتظر تایید هست در صفحه شخصی تان قابل مشاهده خواهد بود. همچنین تاریخ شروع و پایان دوره را نیز می توانید ببینید.

 

لیست دوره های ثبت نامی

 

نکته: در صورتیکه اعتبار شما کافی نیست از طریق بخش مربوطه در صفحه شخصی تان نسبت به افزایش موجودی خود اقدام نمایید.

 

برای مشاهده محتوای دوره بر روی عنوان آن دوره کلیک کنید. در صورتیکه درخواست ثبت نام در دوره شما تایید شده باشد و نیز زمان شروع دوره فرا رسیده باشد به صفحه ورودی دوره هدایت خواهید شد.

در صورت درخواست راهنمایی بیشتر، با ما تماس بگیرید.

 

hits5931بازدید