چگونه از مخاطبین خود در یاهومیل بک آپ(Backup-پشتیبان) تهیه کنیم؟

جابجایی بین سرویس های مختلف ایمیل و یا انتقال مخاطبین (contacts) بین ایمیل،گوشی های تلفن، تبلت ها و ... از نیازهای عمده کاربران است. اکثر سرویس های تحت وب و ارائه دهنده های سرویسهای ایمیل امکان پشتیبان گیری (Backup) از مخاطبین را فراهم می کنند.

در این آموزش به معرفی روش پشتیبان گیری از سرویس ایمیل یاهو می پردازیم.

 


ساخت ایمیل در سیستم جدید یاهو Yahoo Mail (رفع تحریم یاهو برای ایران)!

از نیازهای دنیای آنلاین و وب، نیاز به صندوق پستی و ایمیل است. سرویس دهندگانی نظیر:Microsoft ،Gmail  و Yahoo این امکان را به صورت رایگان در دسترس همگان قرار می دهند.

متاسفانه در ماههای اخیر سایت یاهو (Yahoo Mail) با تحریم کاربران ایرانی، از ثبت نام آنها جلوگیری می کرد. ولی از امروز 1393/06/22 تحریم یاهو  برای ایران برداشته شده و کاربران بدون هیچ مشکلی می توانند در سرویس یاهو میل صندوق پستی الکترونیک بسازند.


ساخت ایمیل در سیستم جدید یاهو Yahoo Mail (رد کردن تحریم یاهو) !

از نیازهای دنیای آنلاین و وب،نیاز به صندوق پستی و ایمیل است. سرویس دهندگانی نظیر:Microsoft ،Gmail  و Yahoo این امکان را به صورت رایگان در دسترس همگان قرار می دهند.

متاسفانه در ماههای اخیر سایت یاهو (Yahoo Mail) با تحریم کاربران ایرانی، از ثبت نام آنها جلوگیری می کند. از این رو برای تکمیل ثبت نام بایستی با روش ها و ترفندهایی این به اصطلاح ، تحریم یاهو را دور زد.

این آموزش باطل شد برای ساخت اکانت به آموزش زیر مراجعه کنید.

با توجه به لغو تحریم ایرانیان در تاریخ 1393/06/22 برای ساخت اکانت یاهو میل به این آموزش "ساخت ایمیل در سیستم جدید یاهو Yahoo Mail(رفع تحریم یاهو برای ایران)" مراجعه کنید.

البته اگر حتما تاکید ندارید که در سرویس یاهو ایمیل بسازید می توانید آموزش ساخت ایمیل در سرویس گوگل ما را مطالعه کنید.

 


ارسال فایل های حجیم با سرویس ِدراپ باکس (DropBox) در یاهو میل (Yahoo Mail)

گاهی پیش می آید که بخواهیم فایل، عکس و یا فیلمی را توسط ایمیل برای شخصی ارسال کنیم. قاعدتا با استفاده از کلید اتچ (Attach) می توانیم فایل مورد نظر را به ایمیل پیوست (اتچ) کنیم.

در سرویس یاهو میل (yahoo mail) شما می توانید در هر ایمیل تنها تا سقف 25 مگابایت فایل پیوست ایمیلتان کنید. برای ارسال فایل های با حجم بیشتر توسط ایمیل یاهو می توانید از سرویس دراپ باکس (DropBox) که در سرویس های اتچ یاهو میل قرار داده شده استفاده کنید.

در این آموزش نحوه ارسال فایل های با حجم بیش از 25 مگابایت در یاهو میل توسط سرویس دارپ باکس را می آموزیم.


چگونه پسورد ایمیل در یاهو (Yahoo Mail) را تغییر دهیم؟

راه ورود به صندوق پستی (Email) شما ، پسوردی (رمز عبور) است که فقط خود شما از آن اطلاع دارید! بنابراین همانطور که از کلیدهای خانه تان محافظت می کنید، باید از پسورد خود محافظت کنید و حتی در صورت لزوم آنرا تغییر دهید.

طبق آخرین توصیه های کارشناسان ، بهتر است پسورد ایمیل را هر سال دو تا سه بار تغییر دهیم و همچنین پسورد انتخابی ، طولانی و با استفاده از انواع حروف بزرگ و کوچک و کاراکترهای مختلف ساخته شده باشد.

در این مطلب آموزشی شما را با چگونگی تغییر پسورد ایمیل یاهو (Yahoo! Mail) آشنا خواهیم کرد.


 مجموع آموزش ها 16 (4 صفحه | درهر صفحه 5)