نمایش مجموعه دلخواهی از اسلایدها در پاورپوینت (PowerPoint 2013)

بیشتر ما عادت داریم تمامی اسلایدهایی را که طراحی کرده ایم در زمان ارائه نمایش دهیم. درصورتی که بخواهیم تعدادی از آنها را نمایش دهیم و بقیه را از لیست نمایش حذف کنیم یک روش این است که یک کپی از فایل خود ایجاد کنیم و در فایل جدید اسلایدهای مورد نظرمان را حذف کنیم. به جای این کار می توانید از روش زیر استفاده کنید که احتیاج به ایجاد فایل جدیدی نیست. تنها مشخص می کنید کدام اسلاید نمایش داده شود. در این روش حتی می توانید چندین روش نمایش ذخیره کنید.

دسته بندی:  پاورپوینت   ادامه

تخمین و ضبط ارائه پاورپوینت (PowerPoint 2013)

بسیاری از ارائه ها در سمینارها و یا کلاس های آموزشی دارای زمان محدودی هستند و ما به عنوان ارائه دهنده مجبور هستیم زمان را طوری تنظیم کنیم که به زمان مشخص شده برسیم. اگر بخواهیم ارائه خود را با پاورپوینت انجام دهیم نگران هستیم که زمان ارائه بیشتر و یا خیلی کمتر از زمان مورد نظر طول نکشد. در پاورپوینت اگر می خواهید زمان ارائه را تخمین بزنید و همچنین بر اساس همان زمان بندی پاورپوینت خود را در زمان ارائه نمایش دهید باید گام های زیر را طی کنید.

دسته بندی:  پاورپوینت   ادامه

ضبط همزمان صدا با نمایش اسلاید در پاورپوینت (PowerPoint 2013)

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بخواهید روی اسلایدهای پاورپوینت حرف بزنید و آن را ضبط کنید و سپس آن اسلایدها را با ارائه خود ذخیره کنید. نرم افزارهایی برای ضبط وجود دارد ولی در پاورپوینت هم شما بدون نصب نرم افزار جانبی دیگری می توانید این کار را انجام دهید. کافی است گام های زیر را طی کنید.

 

دسته بندی:  پاورپوینت   ادامه