چیزکیک موزی

شاید تهیه کیک ها و شیرینی هایی که بدون نیاز به فر و تجهیزات مختلف آماده می شن دغدغه بسیاری از افراد باشه. در این قسمت، قصد داریم شما را با روش تهیه یک کیک خوشمزه و البته بسیار آسان و با موادی دردسترس آشنا کنیم. با فارسی لرن و آموزش های نقلی آن همراه باشید.

 

 

 

دسته بندی:  آشپزی/هنری   ادامه

ساخت گل های کاغذی

ساخت کاردستی های جالب و جذاب از جمله علایقی است که از کودکی تا بزرگسالی همراه ما است. ساخت و ایجاد کارهای هنری با وسایل خام و حتی ساده و شاید هم دور ریختنی برای همه ما جالب است.
در این آموزش خواهیم آموخت که چگونه می توان از چند برگ دستمال کاغذی و مقداری سیم یه گل زیبا خلق کرد.
از این گل می توانید برای تزئین سفره، سبد میوه، درب یخچال و ... استفاده کرد. بقیه اش به خلاقیت خوددتان بستگی دارد!!!
 

دسته بندی:  هنری   ادامه

رسم نقاشی گربه برای کودکان

در ادامه آموزش های مربوط به نقاشی کودکان، در این آموزش نیز قصد داریم تا نقاشی کارتونی گربه را به کودک بیاموزیم. مراحل آموزش به نحوی تنظیم شده تا کودک به راحتی و سادگی بتوانند نقاشی خود را بدون کمک بزرگترها به پایان برساند.
علاوه بر مشاهده عکس ها بصورت مراحله ای، می توانید در انتها فیلم آموزش نقاشی گربه برای کودکان را نیز مشاهده کنید. 
 
 
 

دسته بندی:  هنری   ادامه

چگونه به کمک چند خط منحنی یک پروانه بکشیم؟

توی نقاشی اکثر کودکان تصاویری مثل گل، درخت، ابر، خورشید و در کل اجزای طبیعت بچشم می خوره.روح لطیف کودکان خواستار به تصویر کشیدن این پدیده هاست و بدون شک به کمک و راهنمایی والدین خود نیاز دارند. اگر شما پدر و مادر عزیز دوست دارین ذهن خلاق کودکتان را جلا دهید، می توانید با ما در مجموعه آموزش های نقاشی کودکان همراه باشید.

در این آموزش نحوه کشیدن یک پروانه ی با نمک، به کمک چندتا خط منحنی، دایره و بیضی آورده شده است. ویدئوی این آموزش را از دست ندهید.

 

دسته بندی:  کاربردی/هنری   ادامه

رسم نقاشی دلفین برای کودکان با خطوط ساده

یاد دادن نقاشی به کودکان از دردسر های بزرگ والدین به شمار می رود. نقاشی هایی که علاوه بر سادگی در رسم، برای کودکان به اندازهء کافی جذاب باشند.

در این آموزش رسم نقاشی دلفین برای کودکان را به صورت مرحله ای می آموزیم.

 

 

دسته بندی:  هنری   ادامه


مجموع آموزش ها 8 (2 صفحه | درهر صفحه 5)