ساخت ایمیل در سیستم جدید یاهو Yahoo Mail (رد کردن تحریم یاهو) !

از نیازهای دنیای آنلاین و وب،نیاز به صندوق پستی و ایمیل است. سرویس دهندگانی نظیر:Microsoft ،Gmail  و Yahoo این امکان را به صورت رایگان در دسترس همگان قرار می دهند.

متاسفانه در ماههای اخیر سایت یاهو (Yahoo Mail) با تحریم کاربران ایرانی، از ثبت نام آنها جلوگیری می کند. از این رو برای تکمیل ثبت نام بایستی با روش ها و ترفندهایی این به اصطلاح ، تحریم یاهو را دور زد.

این آموزش باطل شد برای ساخت اکانت به آموزش زیر مراجعه کنید.

با توجه به لغو تحریم ایرانیان در تاریخ 1393/06/22 برای ساخت اکانت یاهو میل به این آموزش "ساخت ایمیل در سیستم جدید یاهو Yahoo Mail(رفع تحریم یاهو برای ایران)" مراجعه کنید.

البته اگر حتما تاکید ندارید که در سرویس یاهو ایمیل بسازید می توانید آموزش ساخت ایمیل در سرویس گوگل ما را مطالعه کنید.

 


ارسال فایل های حجیم با سرویس گوگل درایو (GoogleDrive) در جیمیل (Gmail)

گاهی پیش می آید که بخواهیم فایل، عکس و یا فیلمی را توسط ایمیل برای شخصی ارسال کنیم. قاعدتا با استفاده از کلید اتچ (Attach) می توانیم فایل مورد نظر را به ایمیل پیوست (اتچ) کنیم.

در سرویس جیمیل (gmail) شما می توانید در هر ایمیل تنها تا سقف 25 مگابایت فایل پیوست ایمیلتان کنید. برای ارسال فایل های با حجم بیشتر توسط جیمیل می توانید از سرویس گوگل درایو (Google Drive) که در سرویس های اتچ جیمیل قرار داده شده استفاده کنید.

در این آموزش نحوه ارسال فایل های با حجم بیش از 25 مگابایت درجیمیل توسط سرویس گوگل درایو را می آموزیم.

 


ارسال فایل های حجیم با سرویس ِدراپ باکس (DropBox) در یاهو میل (Yahoo Mail)

گاهی پیش می آید که بخواهیم فایل، عکس و یا فیلمی را توسط ایمیل برای شخصی ارسال کنیم. قاعدتا با استفاده از کلید اتچ (Attach) می توانیم فایل مورد نظر را به ایمیل پیوست (اتچ) کنیم.

در سرویس یاهو میل (yahoo mail) شما می توانید در هر ایمیل تنها تا سقف 25 مگابایت فایل پیوست ایمیلتان کنید. برای ارسال فایل های با حجم بیشتر توسط ایمیل یاهو می توانید از سرویس دراپ باکس (DropBox) که در سرویس های اتچ یاهو میل قرار داده شده استفاده کنید.

در این آموزش نحوه ارسال فایل های با حجم بیش از 25 مگابایت در یاهو میل توسط سرویس دارپ باکس را می آموزیم.


چگونه پسورد (رمز عبور) صندوق پستی جیمیل (Gmail) را تغییر دهیم؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید به دلایل مختلفی از جمله ایمن کردن هر چه بیشتر، رمز عبور جیمیلتان را عوض کنید.
ما برای حفظ ایمنی حسابتان توصیه می‌کنیم تا یک گذرواژه (رمز عبور) غیرتکراری ایجاد کنید - گذرواژه‌ای که از آن برای سایر وب‌سایت‌ها استفاده نمی‌کنید.

فراموش نکنید زمانی که گذرواژه Gmail خود را تغییر می‌دهید، گذرواژه سایر محصولات Google را نیز که ممکن است از آنها استفاده کنید تغییر داده‌اید، مانند YouTube، ‏Google Play یا Google Drive و ... .

در این آموزش نحوه ی تغییر دادن پسورد در جیمیل را به شما می آموزیم.


چگونه پسورد ایمیل در یاهو (Yahoo Mail) را تغییر دهیم؟

راه ورود به صندوق پستی (Email) شما ، پسوردی (رمز عبور) است که فقط خود شما از آن اطلاع دارید! بنابراین همانطور که از کلیدهای خانه تان محافظت می کنید، باید از پسورد خود محافظت کنید و حتی در صورت لزوم آنرا تغییر دهید.

طبق آخرین توصیه های کارشناسان ، بهتر است پسورد ایمیل را هر سال دو تا سه بار تغییر دهیم و همچنین پسورد انتخابی ، طولانی و با استفاده از انواع حروف بزرگ و کوچک و کاراکترهای مختلف ساخته شده باشد.

در این مطلب آموزشی شما را با چگونگی تغییر پسورد ایمیل یاهو (Yahoo! Mail) آشنا خواهیم کرد.


 مجموع آموزش ها 22 (5 صفحه | درهر صفحه 5)