چیزکیک موزی

شاید تهیه کیک ها و شیرینی هایی که بدون نیاز به فر و تجهیزات مختلف آماده می شن دغدغه بسیاری از افراد باشه. در این قسمت، قصد داریم شما را با روش تهیه یک کیک خوشمزه و البته بسیار آسان و با موادی دردسترس آشنا کنیم. با فارسی لرن و آموزش های نقلی آن همراه باشید.

 

 

 

دسته بندی:  آشپزی/هنری   ادامه

ژله بستنی انار

تکراری شدن غذاها، خوردنی ها ، بستنی ها و... از مسائلی است که می تواند هر فرد با ذائقه و اهل خوردن را به فردی بی اشتها و بی علاقه به خوردنی ها تبدیل کند. مسلما شما هم با این مشکل مواجه شده اید و خوردن چندین و چند باره یک خوراکی، شما را به خوردن آن بی میل کند.
نگران نباشید! کمی ابتکار و خلاقیت در ساخت دسرهای جدید به کمک تلفیق خوراکی های دور و برمان می تواند این مشکل را حل کند. تلفیق طعم های مختلف حس چشایی شما را قلقلک می دهد تا از خوراکی های عادی و روزمره یک طعم جدید و خلاقانه بسازید.
در این آموزش نحوه تهیه دسر  بوسیله ژله انار و بستنی وانیلی را می آموزیم تا طعمی متفاوت از دسر را احساس کنیم.
 

دسته بندی:  آشپزی   ادامه

یک پذیرایی ساده با دسرهای میوه ای

مسلما شما هم با بنده هم عقیده ای که هرچه رنگ و لعاب خوراکی ای بهتر باشه ، چیدمان و تزیین زیباتری داشته باشه، افراد بیشتر به مصرف آن ترغیب می شوند. دسرهای میوه ای از جمله خوراکی هایی هستند که می توان به راحتی در خانه ، در کمترین زمان و باب میل خانواده تهیه کرد. در این آموزش قصد داریم طی چند دقیقه دسری سالم و خوشمزه و البته اشتها برانگیز با میوه های که در خانه داریم درست کنیم. با ما همراه باشید.

 

 

دسته بندی:  آشپزی   ادامه

آموزش آشپزی کاپ کیک رنگی (Cup Cake)

کیک های رنگارنگ و خوش فرم با خامه سفید و وسوسه کننده وسطشان!

تصویر های رنگارنگ و خوشمزه ای که احتمالاً به دفعات زیادی با آنها مواجه شده اید!

پختن و تهیه کردن این کیک ها به نام کاپ کیک (Cup Cake) شناخته می شوند هم زیاد سخت نیست!

در ادامه سلسله سری آموزش های آشپزی در این جلسه قصد داریم به آموزش یکی از انواع کاپ کیک ها به نام کاپ کیک رنگی بپردازیم.

دسته بندی:  آشپزی   ادامه